חייגו 03-6487887
frame_header

5 סוגים של מסגרות לתמונות שאתם חייבים להכיר

ברגע שבחרתם תמונה יפה להדפיס, הצעד הבא שלכם הוא לבחור את המסגרת הנכונה, זו שתשדרג את התמונה ותהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש. לא משנה אם אתם רוצים למסגר תמונה משפחתית, תמונת נוף, חיקוי של יצירה מפורסמת או כל סוג אחר של תמונה, כדאי להכיר את האפשרויות שלכם עבור מסגרות. על מנת לעזור לכם לבחור, נציג לכם את חמשת הסוגים הנפוצים ביותר.

היכנסו לראות מסגרות לתמונות כאן

print-page overlay_image
frame

מסגרות עם עומק

מסגרות עם עומק הן מסגרות יחסית עבות, בהן התמונה לא ממוקמת על פני השטח, אלא עמוק מכך. זוהי דרך נפלאה למשוך את עיני המתבוננים לתוך התמונה. מסגרות כאלה יוצרות אפקט עדין של צל, ומוסיפות ממד נוסף לתמונה. הן אידיאליות לתמונות נוף, מכיוון שהמשחק בין השכבות מושך אנשים להתעכב עליהן לרגע, ולהעריך אותן עד הסוף.

frame

מסגרות שחור לבן

כיום ניתן לרכוש מסגרות בכל הצבעים, אבל את המראה הכי קלאסי מספקות מסגרות שחור לבן. אלה מסגרות שאף פעם לא מאכזבות, ואם תשתמשו בהן בתמונות המתאימות, הן ידגישו בקלות את היופי שלהן. מסגרות שחורות נוטות להיות אלגנטיות ורשמיות יותר, בעוד מסגרות לבנות הן בדרך כלל יותר יום-יומיות. שתיהן מעניקות לתמונות מראה מודרני ומלוטש.

frame

מסגרות ברזל

אחד הטרנדים הכי חמים הוא מסגור תמונות באמצעות מסגרות ברזל. הן מדגישות באופן מרשים את הצבעים, מחיות את התמונות ומושכות צופים אליהן. הן מתאימות מאוד לתמונות משפחתיות, לרבות תמונות חתונה, וגם להצגת נופים מרהיבים. תמונות יחסית קלילות, עדיף למסגר באמצעות הסוג הבא שנתאר. יש כל מיני של מתכות למסגרות, מלבד ברזל, כמו כסף, ברונזה והנפוץ ביותר – אלומיניום.

frame

מסגרות עץ

כאמור, מסגרות עץ מתאימות במיוחד לתמונות קלילות, מרעננות ומשעשעות. יש כל מיני סוגים של עצים, באיכויות שונות, כך שאם אתם בוחרים במסגרות מהסוג הזה, עליכם לוודא שהן מתאימות לרהיטי עץ אחרים בדירה, או לפחות באזור בו אתם מתכננים לתלות את התמונה.

frame

מסגרות לפוסטרים

אם יש לכם פוסטרים אהובים, של כוכבי קולנוע, מוזיקה או ספורט, או אולי של סדרה שאתם יכולים לראות שוב ושוב, למה לא לתלות אותם על הקיר? באמצעות מסגרות לפוסטרים תוכלו גם להגן ולשמור עליהם, וגם לספק לקיר שלכם את המראה המושלם. אלה מסגרות דומות מאוד למסגרות רגילות של תמונות, אך לרוב הן גדולות יותר, ולכן חשוב לוודא שאתם רוכשים מסגרת שתתאים למידות של הפוסטר שלכם.

    מעוניינים לבצע הזמנה מיוחדת או זקוקים לייעוץ?

    השאירו פרטים ונחזור אליכם
    fmovies,to
    map embed iframe
    חייגו 03-6487887